top of page

Навчання для дорослих

Ми проти зубріння!
Ми навчаємо саме розмовляти, розвиваємо навички спілкуватися англійською в реальному житті та долаємо мовні бар’єри. Активно працюємо не лише над мовленням, а й письмом, читанням та сприйняттям мови на слух.
Викладаємо курси від початкового до просунутого рівнів. Заняття проводяться в невеликих групах, дуеті або індивідуально.

8.png

Якщо ви:

Любите подорожувати

Працюєте з іноземцями

Плануєте працювати закордоном

Прагнете покращити знання англійської для саморозвитку

Ми допоможемо підібрати ідеальне навчання

для досягнення цілей

0-02-05-96e04b31d64471fb9a7ee708c0326520fe0f9223cbc395c90eb764ab7e83a016_c35a105d02462f6f.

Індивідуальні\дуетні заняття

Складемо курс, який допоможе вирішити виключно Ваші неповторні цілі та завдання.

Вам не доведеться займатися за старими підручниками і вчити нудні правила.

Ми підберемо сучасні матеріали, які будуть відповідати Вашим інтересам.

Ви можете самостійно обрати розклад та формат занять, який буде зручним саме для Вас.

Вартість індивідуального заняття

330 грн.

Вартість дуетного заняття

280 грн.

Групові заняття

Підберемо програму підготовки і сформуємо групу відповідно до Вашого рівня.

Ви можете почати з базового знайомства, або відразу перейти до просунутих занять. Ми поєднуємо сучасні методики викладання мови з цікавим матеріалом. Навчання проходить у невеликому колі учнів, де викладач стежить за прогресом кожного. Оскільки формуємо групи за рівнем знань, Ви точно будете почувати себе комфортно.

По завершенню курсу кожен отримує сертифікат про володіння відповідним рівнем англійської.

Вартість місяця

1500 грн.

Нарада

Запрошуємо у LS

Початковий або просунутий рівень, особисті справи або робота, підготувати дитину до школи або допомогти їй скласти іспит — яку б мету Ви не переслідували, обирайте відповідний курс і починайте навчатися разом з нами!

Наші методики навчання дозволяють заговорити англійською вільно і грамотно без механічного зубріння таі нудної теорії. Ви отримуєте практичні нання, які зможете використовувати в повсякденному житті.

Приєднуйтесь до клубу LS

Вивчайте англійську в правильному місці

Дякуємо, що заповнили форму!

Відгуки

Відгук про навчання
Відгук про навчання
 • Чи входять матеріали у вартість навчання?
  Основні підручники оплачуються додатково (одноразово на навчальний рік). Проте усі додаткові матеріали на заняттях входять у вартість навчання.
 • У якому форматі проходять заняття?
  Наші заняття проходять у інтерактивній формі, із використанням комунікативних методик та сучасних технологій. «Сухе» навчання по підручнику давно в минулому! Кожна з наших програм має яскраву базу інтерактивних матеріалів (мультфільми, пісні, відеосюжети побутового життя, флешігри, картки, настільні ігри, онлайн-завдання). Наші заняття побудовані таким чином, аби вивчення мови було в задоволення!
 • Чому дитина вдома не може відповісти, що вивчила, а каже, що лише гралися і співали?
  Така ситуація виникає тому, що наші заняття проходять в ігровій та інтерактивній формі. Саме тому дитина сприймає процес вивчення мови більше як гру, а не урок. Ми не вивчаємо окремі слова\фрази, не вчимося перекладати, намагаємося мінімально використовувати рідну мову. Ми вчимося спілкуватися та вивчаємо мову у ситуаціях! Тому, коли Ви вдома спитаєте свого учня: «Як буде «яблуко» англійською?», дуже малоймовірно, що дитина видасть Вам «Apple». А от, якщо Ви покажете малюнок та спитаєте щось на зразок «What’s this?\Do you like apples?», дитина швидше відповість «It’s an apple.\Yes, I like apples».
 • Навіщо на додатковій англійській домашні завдання?
  Невеликі домашні завдання необхідні для закріплення інформації. Саме завдяки ДЗ, викладач може бачити, чи успішно учні засвоїли матеріал, чи можливо потрібно додатково попрацювати над певними нюансами. Окрім того додаткова робота вдома збільшує шанси на успішне та швидке оволодіння мовою!
 • Що відбувається із пропущеними заняттями?
  Для дошкільнят та школярів групової форми навачння діє система відпрацювань у паралельних групах протягом місяця за попереднім записом. Кошти за пропущені індивідуальні\дуетні заняття (за умови, якщо учні попередили про це щонайменше за 2 години до заняття) зберігаються на балансі.
 • Коли варто починати навчання?
  Почати навчання можна в будь-який час. Формування нових груп відбувається протягом усього навчального періоду. Завжди є можливість приєднатися до вже існуючих груп (за відповідності рівня, що визначається тестуванням чи на пробному занятті), або розпочати навчання індивідуально\в дуеті.
 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Instagram
bottom of page