top of page

Корпоративна англійська

Підберемо програму під весь колектив компанії, конкретний підрозділ або окремого співробітника. Проведемо тестування всього колективу і розділимо співробітників на групи за рівнем володіння мовою.

Курс охоплює всі рівні — від початкового до найвищого.

Ми проводимо заняття індивідуально і в групах у зручний для Вас час. Ви також можете вибрати формат навчання — у вашому офісі або онлайн.

9.png

Якщо ви:

Хочете розвивати своїх працівників

Прагнете працювати з закордонним ринком

Маєте індивідуальний запит

Ми допоможемо підібрати ідеальне навчання

для досягнення цілей

Чоловік за роботою

Індивідуальні заняття

Ми повністю зануримось в мовне середовище, що дозволить в майбутньому з упевненістю проходити інтерв'ю, вести ділове листування і спілкуватися з іноземними партнерами.

Навчання включає в себе багато розмовної практики, гармонійне вивчення лексики та граматики.

Тривалість курсу залежить від вашого темпу навчання та цілей, які бажаєте досягти.

Вартість заняття

500 грн.

Групові заняття

Програма навчання буде відповідати запиту Вашої компанії: повнота та структурованість матеріалу, чіткість завдань і вправи на відпрацювання навичок.

Курс допоможе розвинути не тільки бізнес-комунікацію і загальне підвищення мовного рівня, а й згуртує Ваших співробітників.

Заняття проходять в групах від 5 осіб.

Вартість місячного абонементу

2000 грн.

focus_group_copy_resized.jpg

Запрошуємо у LS

Ми розуміємо, що неможливо навчати маркетологів, юристів і менеджерів, використовуючи один і той же підхід. Тому підбираємо програму з урахуванням специфіки вашого бізнесу. Прокачайте ділову англійську разом з нами та побудуйте успішну кар'єру!

Приєднуйтесь до клубу LS

Успішних знавців англійської

Дякуємо, що заповнили форму!

 • Чи входять матеріали у вартість навчання?
  Основні підручники оплачуються додатково (одноразово на навчальний рік). Проте усі додаткові матеріали на заняттях входять у вартість навчання.
 • У якому форматі проходять заняття?
  Наші заняття проходять у інтерактивній формі, із використанням комунікативних методик та сучасних технологій. «Сухе» навчання по підручнику давно в минулому! Кожна з наших програм має яскраву базу інтерактивних матеріалів (мультфільми, пісні, відеосюжети побутового життя, флешігри, картки, настільні ігри, онлайн-завдання). Наші заняття побудовані таким чином, аби вивчення мови було в задоволення!
 • Чому дитина вдома не може відповісти, що вивчила, а каже, що лише гралися і співали?
  Така ситуація виникає тому, що наші заняття проходять в ігровій та інтерактивній формі. Саме тому дитина сприймає процес вивчення мови більше як гру, а не урок. Ми не вивчаємо окремі слова\фрази, не вчимося перекладати, намагаємося мінімально використовувати рідну мову. Ми вчимося спілкуватися та вивчаємо мову у ситуаціях! Тому, коли Ви вдома спитаєте свого учня: «Як буде «яблуко» англійською?», дуже малоймовірно, що дитина видасть Вам «Apple». А от, якщо Ви покажете малюнок та спитаєте щось на зразок «What’s this?\Do you like apples?», дитина швидше відповість «It’s an apple.\Yes, I like apples».
 • Навіщо на додатковій англійській домашні завдання?
  Невеликі домашні завдання необхідні для закріплення інформації. Саме завдяки ДЗ, викладач може бачити, чи успішно учні засвоїли матеріал, чи можливо потрібно додатково попрацювати над певними нюансами. Окрім того додаткова робота вдома збільшує шанси на успішне та швидке оволодіння мовою!
 • Що відбувається із пропущеними заняттями?
  Для дошкільнят та школярів групової форми навачння діє система відпрацювань у паралельних групах протягом місяця за попереднім записом. Кошти за пропущені індивідуальні\дуетні заняття (за умови, якщо учні попередили про це щонайменше за 2 години до заняття) зберігаються на балансі.
 • Коли варто починати навчання?
  Почати навчання можна в будь-який час. Формування нових груп відбувається протягом усього навчального періоду. Завжди є можливість приєднатися до вже існуючих груп (за відповідності рівня, що визначається тестуванням чи на пробному занятті), або розпочати навчання індивідуально\в дуеті.
 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Instagram
bottom of page